Za powstaniem naszej marki stoją dwie suczki  - Maja i Suri. Maja to czarny 12-letni Cocker Spaniel, Suri - dwuleni Biały Owczarek Szwajcarski. Założyciele marki oraz właściciele psów poszukiwali dla nich wygodnych i wytrzymałych na ich harce legowisk, jednak zależało im również na tym, aby legowiska te nie zakłócały swym wyglądem klimatu wnętrza mieszkania. 

Szukaliśmy czegoś świeżego, kolorowego i starannie wykonanego. I co? I nie mogliśmy nic takiego znaleźć! Tu zrodziła się myśl samodzielnego uszycia poduch dla naszych psów. Poduch, które będą cieszyć i psa, i jego właściciela. Psa - bo będą wygodne i sprężyste, niczym łóżko państwa oraz na tyle duże, by móc się na nich ułożyć w dowolnej psiej pozycji. Właściciela - bo będą cieszyły oko pięknym, niebanalnym designem, a przede wszystkim - będą łatwe w utrzymaniu w czystości, ze względu na ściągany pokrowiec i możliwość wyprania go w pralce. 

I jeszcze jedno - nasze poduchy są dwustronne! Co to oznacza? W przeciwieństwie do większości legowisk dostępnych na rynku, nasze można przewrócić na drugą stronę (dno poduchy będzie na górze, góra na dole) i dłużej cieszyć się ich żywotnością oraz pięknymi kolorami!

A poniżej - przedstawiamy klip, przy którym pracowały sprawczynie całego zamieszania.

Pozdrawiamy i życzymy radości z zakupów!


Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN