W trosce o Państwa komfort, przyjmujemy zwroty oraz dokonujemy wymian zakupionych u nas towarów. Prosimy o staranne zapakowanie odsyłanej rzeczy, tak aby nie była narażona na uszkodzenia w drodze powrotnej do nas. Przypominamy, iż rzeczy odsyłane nie mogą nosić śladów użytkowania i nie powinny odbiegać od kondycji, w której zostały przez nas do Państwa wysłane. 

W celu dokonania zwrotu, prosimy o wypełnienia załączonego niżej formularza zwrotu (bez części trzeciej - Informacje o wymianie) i dołączenia go wraz z dowodem zakupu do odsyłanego towaru. Zwrot powinien być dokonany w terminie nieprzekraczającym 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia otrzymania przez Państwa towaru. 

W przypadku chęci dokonania wymiany, prosimy o kontakt telefoniczny w celu upewniania się, że dany model posiadamy na stanie magazynowym. Następnie prosimy o wypełnienie wszystkich części formularza zwrotu. Podobnie, jak w przypadku zwrotu, prosimy o wysyłkę wymienianego towaru w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez Państwa paczki.

Link do pobrania formularza zwrotu

Twoje zakupy

Zakupy razem:

0.00 PLN